Polonya – Senegal İddaa Tahmini Ve Bahis Oranları

Rusya da düzenlenen 2018 Dünya Kupası H Grubunun 2. maçında Avrupa yı temsil eden Lewandowski li kadrosuyla Polonya, Afrika kıtasının en güçlü ekiplerinden Senegal ile karşı karşıya geliyor.

Takımların güçlerinin birbirine oldukça denk olduğu belirtilen H Grubunda Polonya – Senegal maçı nın skoru gizemini koruyor.Dünya Kupasının en renkli ve zevkli karşılaşmalarından biri olması beklenen Polonya – Senegal maçı H Grubunda gruptan çıkacak takımı belirleme konusunda da büyük bir öenm arz ediyor.

Karşılaşma nın sonucunun her türlü sonuca açık olarak gösterilmesi ve bu duruma müsait olması Polonya – Senegal maçının önemini ve gizemini aynı oranda arttırıyor .

Peki merakla beklenen ve H Grubunun da kaderini etkileyecek en önemli maçlardan biri olarak gösterilen Polonya – Senegal maçı ne zaman, Polonya – Senegal Maçı hangi kanalda, Polonya – Senegal maçı saat kaçtaymış hep birlikte öğrenelim.

Öncelikle Polonya – Senegal maçı ne zaman mış öğrenelim;

Polonya – Senegal Maçı Ne Zaman?

Adeta H Grubunun kader maçı olarak gösterilen Polonya – Senegal maçı 19 Haziran Salı günü oynanacak. Skoru ve galibi nin büyük merak konusu olduğu karşılaşma 19 Haziran Salı Günü Türkiye Saati İle saat 18:00 da başlayacak.

Peki bu nefes kesen Polonya – Senegal maçı Hangi kanal da yayınlanacak?

Polonya – Senegal Maçı Hangi Kanalda?

Gerek Polonyalıların gerekse de Senegal li taraftarların gerekse de bizlerin büyük bir heyecanla beklediği Polonya – Senegal maçı 19 Haziran Salı günü Saat 18:00 da TRT 1 Ekranlarından naklen ve kesintisiz bir şekilde şifresiz yayınlanacak.

Karşılaşma Rusya’nın başkenti Moskova da Spartak Moskova nın Stadyumu Olan Spartak Stadyumunda oynanacak.

Polonya – Senegal İddaa Tahmini

Her iki takım da da son derece de fırsatcı ve kaliteli oyuncular mevcut, her iki takımda gerek Polonya  Gerekse de Senegal buraya kadar oldukça zor şartlar altında zorlu maçlar altında geldi.

Her iki takım da gruptan çıkmak isteyecektir, ancak ilk maçları olduğu için ben daha kontrollü bir oyun bekliyorum.

İlk yarı 0 seçeneği en makul tercih olacaktır.

Bir cevap yazın