Mısır Uruguay Maçı Hangi Kanalda

Dünya kupası Dünya üzerindeki tüm takımların kendi kıtalarında 2 yıllık bir eleme süreci ile katılmaya hak kazandıkları büyük bir turnuvadır. Sadece futbol olmaktan çok uzak olan bu turnuva aynı zamanda birleştirici bir güce sahiptir. Bu yıl 21.si düzenlenecek olan Dünya kupasının ev sahipliğini Rusya yapacaktır. FIFA tarafından düzenlenen bu büyük organizasyona katılacak ülkelerde ve Rusya’da bu turnuvanın hazırlıkları aylar öncesinde başlamış ve heyecanla beklenmektedir. Turnuvada hangi gün ve saat de oynanacağı en fazla merak edilen müsabakalardan biri de Mısır-Uruguay müsabakasıdır. Dünya kupasının futbolcular ve takımlar için büyük bir vitrin olması bu mücadeleyi taraftarlar dışında futbolcular içinde önemli hale getirmektedir.

Mısır-Uruguay Maçı Hangi Kanalda İzlenir?

Mısır-Uruguay müsabakasının hangi gün yapılacağı müsabakayı canlı olarak izlemek isteyen futbol severler için önemlidir. İnternette sıklıkla araştırılan bu konu hakkında bilgileri futbol severler Dünya kupası web adresinden de bulma şansına sahiptirler. Tüm ülkelerin devlet kanalları aracılığı ile yayınlayacakları bu müsabaka ülkemizde de TRT 1, TRT 4K, kanalları aracılığı ile seyirciler ile buluşacaktır. Ayrıca futbol severler bu müsabakaları bazı bahis sitelerinin TV özelliğinden faydalanarak da izleyebilirler.

Mısır- Uruguay Maçı Hangi Gün ve Saatte Oynanacak?

Bu turnuvadaki tüm mücadeleleri sadece o ülkelerin vatandaşları takip etmez. Dünya kupasının evrensel bir yapıya sahip olması nedeniyle Dünya genelindeki tüm futbol severler Mısır-Uruguay maçını da heyecan ile beklemektedir. Turnuvanın 2. günü olan 15 Haziran tarihinde oynanacak bu müsabakayı futbol severler saat 15.00’de izleyebilir ve Dünya kupası na TV karşısında orta olabilirler.

Mısır-Uruguay Maçında Hangi Takım Favori?

Bu müsabaka iki farklı özelliklere sahip takımın mücadelesine sahne olacaktır. Mısır gibi yükselen değer ile Uruguay gibi eski günlerine dönmeye çalışan takımların karşılaşacağı bu müsabakada yıldız oyuncular sonucun belirlenmesinde etken olacaktır. Suarez, Cavani ve Muslera gibi yıldızları bulunan Uruguay’ın sadece Muhammed Salah’a güvenen mısır karşısında daha şanslı olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Ayrıca Dünya kupasında daha tecrübeli olan Uruguay’ın bu sonucu yaşaması da kimseyi şaşırtmayacaktır.

 

Bir cevap yazın