Brezilya – İsviçre İddaa Tahmini Ve Bahis Oranları

2018 Dünya Kupası nın Organizatör ülkesi olan Brezilya hatırlayacağınız gibi ev sahipliğini yaptığı 2014 Dünya Kupasında son derece de başarılı sonuçlara imza atmış, ardından yarı final de Almanya ile yapmış olduğu karşılaşma ile sahadan 7-1 lik tarihi ve ezici bir fark ile ayrılmak zorunda kalmıştı.

Brezilyalı sambacılar bu defa Dünya kupasnda bir başka Avrupa ekibi olan İsviçre ile karşı karşıya geliyor. Brezilya – İsviçre karşılaşması son derece de zor geçmesi beklenen ve bir okadar da pozisyon zenginliği olması beklenen karşılaşmalardan biri olarak telaffuz ediliyor.

Sambacılar Brezilya – İsviçre maçında da sahada oldukları kadar tribünler de ki renkli görüntülere imza atmalarıyla tanınmakta. Taraftar desteğinin de yoğun olması beklenen karşılaşma öncesi siz değerli okurlarımızın bizlere yöneltmiş oldukları bazı sorulara Brezilya – İsviçra maçı yazımızda cevap verdik, bu cevaplarımıza yazımızı okumaya devam ederek ulaşabilirsiniz.

Brezilya – İsviçre Maçı Ne Zaman?

Dünya Kupasının favori ülkelerinden biri olan ve Neymar gibi bir yıldızı kadrosunda bulunduran Brezilya son Dünya Kupasında Almanya karşısında almış olduğu 7 – 1 Lik hezimetin ardından bu ağır mağlubiyeri unutturmak için İsviçre maçına ayrı bir gözle bakıyor.

Peki Dünya Kupasının en çok dikkat çeken ve büyük merak konusu olan Brezilya – İsviçre maçı ne zaman?  E Grubunda karşılaşacak olan Brezilya – İsviçre maçı 17 Haziran Pazar günü saat 21:00 da başlayacak. Karşılaşma Rusya’nın Rostov kentinde Rostov Stadyumunda oynanacak.

Brezilya – İsviçre Hangi Kanalda?

Brezilya – İsviçre maçı 17 Haziran Pazar günü saat 21:00 da TRT 1 Ekranlarında yayınlanacak. Heyecan dolu maç TRT 1 Ekranlarından kesintisiz bir şekilde ekranlara gelecek.

Brezilya – İsviçre İddaa Tahmini

2014 Dünya Kupasında kendi saahaında oynanan yarı final karşılaşmasında Almanya ya 7 – 1 lik ağır bir skorla mağlup olan Brezilya, bu sefer çok daha iddialı bir kadro ile Dünya Kupasında yer alıyor.

Neymar ile dikkatleri üzerine çeken Brezilya İsviçre karşısında 1 adım daha önce. Benim tahminim Brezilya kazanır. Ms 1.

 

Bir cevap yazın