Belçika – Panama İddaa Tahmini Ve Bahis Oranları

Belçika Milli Takımı hiç şüphesiz Kevin De Bruyne, Musa Dembele ve Eden Hazard lı kadrosu ile Avrupa nın hatta Dünya’nın en önde gelen kadrolarından birine sahip.

Her ne kadar bu üç oyuncu ile öne çıksalar da takım genel anlamı ile çok ama çok kaliteli bir yapıya sahip, bunu FİFA nın Milli Takımlar sıralamasında da görebilmeniz mümkün.

Dünya Kupası Avrupa Elemelerinde son derece de başarılı sonuçlara imza atarak çok ama çok rahat bir şekilde Dünya Kupasına katılmaya hak kazandılar.

Panama ise sınırlı kadrosuna rağmen zoru başardı ve Dünya Kupasına katılmaya hak kazandı. İki takım arasında son derece de büyük bir kadro kalitesi ve tecrübe farkı olduğu kesin.

Ancak Panama nın Dünya Kupasının en renkli ve sempatik takımlarından biri olduğuna şüphe yok. Peki ya bu enteresan karşılaşma Ne zaman? Belçika – Panama maçı saat kaçta, Belçika – Panama maçı hangi kanalda? Hep birlikte bu soruların yanıtlarını bulacağız. Öncelikle Belçika – Panama Maçı ne zamanmış onu öğrenelim;

Belçika – Panama Maçı Ne Zaman?

Oldukça zevkli ve ilginç maçlardan biri olmasını beklediğimiz bir maç olan Belçika – Panama maçı 18 Haziran Pazartesi günü başlayacak. Karşılaşma saat 18:00 da hakemin çalacağı ilk düdük ile başlamış olacak.

Rusya’nın Soçi kentinde ki Fişt Olimpiyat Stadyumunda oynanacak karşılaşma peki hangi kanal da yayınlanacak?

Belçika – Panama Maçı Hangi Kanalda?

18 Haziran Pazartesi günü saat 18:00 da başlayacak olan Belçika – Panama maçı TRT 1 ekranlarından naklen ve kesintisiz bir biçimde canlı seyredilebilecek.

Belçika – Panama İddaa Tahmini

Açık konuşmak gerekirse Belçika – Panama maçı şuan Dünya Kupasında en orantısız maçlardan biri olarak karşımıza çıkmış durumda. Kağıt üzerinde kadro kalitelerine bakıldığında Belçika Milli Takımının oldukça ağır bastığını görmekteyiz.

Eğer her şey kağıt üzerinde ki gibi olursa Belçika tek başına maçı üste taşıyıp fark yaratacaktır, ancak Panama bu maça özellikle asılır ve direnirse işler değişebilir.

Ancak bizlere ilk ihtimal daha yakın geliyr, bu yüzden Belçika handikaplı kazanır demek en mantıklısı. Tahminim Belçika Handikaplı kazanır.

 

Bir cevap yazın